W celu poprawnego wyświetlania zawartości tej strony niezbędny jest nowszy niż posiadasz Plugin Flash.

Pobierz bezpiecznie i zainstaluj najnowszy Plugin Flash ze strony producenta: http://www.macromedia.com/go/getflash/,
a następnie odśwież zawartość strony.Tenis dla najmłodszych


Zajęcia tenisowe dla najmłodszych dzieci (w wieku od 4 lat) prowadzone są poprzez specjalnie dobrane gry i zabawy ruchowe na korcie.

Ich zadaniem jest:

rozwój sprawności ruchowej małych tenisistów

zachęcenie ich do aktywności fizycznej poprzez grę w tenisa

zapoznanie z tenisem poprzez zabawę


Dzieci z chęcią poznają zasady gry w tenisa, gdyż lekcje dostosowane są do ich umiejętności ruchowych, a forma zabawy sprawia, że mali mistrzowie tenisa nie mogą doczekać się następnego treningu.

Na zajęciach tenisowych dla najmłodszych gwarantuję:

bezstresowy sposób nauczania

naukę gry w tenisa poprzez zabawy rozwijające umiejętności dziecka

brak nudy

miłą i przyjazną atmosferęW każdy przeprowadzany trening wkładam pasję i serce, dzięki temu szkółka tenisa cieszy się dużym i stale rosnącym powodzeniem wśród wszystkich podopiecznych. Posiadane kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w charakterze instruktora tenisa i narciarstwa gwarantują w pełni profesjonalne podejście do zajęć oraz ich najwyższy poziom.

Jeśli zastanawiacie się Państwo, czy Wasza kilkuletnia pociecha zechce aktywnie stawiać pierwsze kroki na korcie to zapewniam, iż dzięki atmosferze zabawy w każdej wolnej chwili będzie chciała chwytać za rakietę i grać.

Proszę pamiętać, iż podstawy techniczne przekazane podczas lekcji z najmłodszymi mają decydujący wpływ na późniejszą technikę gry małego tenisisty oraz jej efekty. Dlatego warto zainwestować w dziecko i dać mu możliwość korzystania z doświadczenia wykwalifikowanego instruktora tenisa.

UWAGA!
Każdy mały tenisista po pewnym okresie nauki otrzymuje specjalnie dla niego przygotowaną płytę DVD "tenisowy świat małego mistrza", która pokazuje jego umiejętności nabywane podczas lekcji na korcie w kolejnych etapach nauki. Płyta jest wspaniałą pamiątką dla rodziców i dzieci, często stanowi także miły prezent dla dziadków, którzy także aktywnie śledzą postępy swoich ukochanych wnuków.


Rodzicom, którym zależy na tym, by ich małe pociechy uczyły się grać w tenisa, a nie mają możliwości osobistego przywożenia ich na zajęcia, proponuję usługę dowozu dziecka na korty. Jej koszt określany jest na podstawie indywidualnych ustaleń z rodzicami.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania związane ze szkółką tenisa lub sami chcielibyście nauczyć się grać napiszcie do mnie.

początek strony .:

strona główna .:

szkoła tenisa VAMOS .:

doświadczenie i osiągnięcia .:

tenis dla najmłodszych .:

treningi indywidualne i grupowe .:

sparingi zawodnicze .:

oferta dla firm .:

serwis sprzętu .:

kontakt .:

Copyright © Szkoła Tenisa Ziemnego VAMOS